Strona Kibiców Rugby

Seniorzy: Kalendarz - Wiosna 2021




Mecze nierozegrane z IX kolejki 24/25.10.2020

Mecze zaległe z rundy jesiennej 27/28.02.2021
Skra Warszawa – Sparta Jarocin
Ogniwo Sopot –Edach Budowlani Lublin
Arka Gdynia –Master Pharm Rugby Łódź 22:35(19:10)         
Pogoń Awenta Siedlce – Juvenia Kraków

6/7.03.2021 mecze nierozegrane z VIII kolejki 17/18.10.2020
Sparta Jarocin – Arka Gdynia
Master Pharm Rugby Łódź – Edach Budowlani Lublin 34:10 (22:3)
Ogniwo Sopot – Orkan Sochaczew
Pogoń Awenta Siedlce – Lechia Gdańsk
Juvenia Kraków – Skra Warszawa

Runda wiosenna-rewanżowa 2021
:
X kolejka 20/21.03.2021
Sparta Jarocin – Master Pharm Rugby Łódź 7:41 (0:31)
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot
Edach Budowlani Lublin – Pogoń Awenta Siedlce
Orkan Sochaczew – Juvenia Kraków
Lechia Gdańsk – Skra Warszawa

XI kolejka 27/28.03.2021
Lechia Gdańsk – Sparta Jarocin
Skra Warszawa – Orkan Sochaczew
Juvenia Kraków – Edach Budowlani Lublin
Pogoń Awenta Siedlce – Arka Gdynia
Ogniwo Sopot – Master Pharm Rugby Łódź
(sobota -27.03 godz.16,00)

XII kolejka10/11.04.2021
Sparta Jarocin – Ogniwo Sopot
Master Pharm Rugby Łódź – Pogoń Awenta Siedlce 49:10 (27:10)
Arka Gdynia – Juvenia Kraków
Edach Budowlani Lublin – Skra Warszawa
Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk

XIII kolejka 1/2.05.2021
Orkan Sochaczew – Sparta Jarocin
Lechia Gdańsk – Edach Budowlani Lublin
Skra Warszawa – Arka Gdynia
Juvenia Kraków – Master Pharm Rugby Łódź
(sobota-01.05 godz.16,00)
Pogoń Awenta Siedlce – Ogniwo Sopot

XIV kolejka 15/16.05.2021
Sparta Jarocin – Pogoń Awenta Siedlce
Ogniwo Sopot – Juvenia Kraków
Master Pharm Rugby Łódź – Skra Warszawa
(sobota-15.05 MOSiR Łodzianka)
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Edach Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew

XV kolejka 22/23.05.2021
Edach Budowlani Lublin – Sparta Jarocin
Orkan Sochaczew – Arka Gdynia
Lechia Gdańsk – Master Pharm Rugby Łódź
(niedziela-23.05 godz.17,00)
Skra Warszawa – Ogniwo Sopot
Juvenia Kraków – Pogoń Awenta Siedlce

XVI klejka 29/30.05.2021
Sparta Jarocin – Juvenia Kraków
Pogoń Awenta Siedlce – Skra Warszawa
Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk
Master Pharm Rugby Łódź – Orkan Sochaczew
(sobota-29.05 MOSiR Łodzianka)
Arka Gdynia – Edach Budowlani Lublin

XVII kolejka 12/13.06.2021
Arka Gdynia – Sparta Jarocin
Edach Budowlani Lublin – Master Pharm Rugby Łódź

Orkan Sochaczew – Ogniwo Sopot
Lechia Gdańsk – Pogoń Awenta Siedlce
Skra Warszawa – Juvenia Kraków

XVIII kolejka 19/20.06.2021
Sparta Jarocin – Skra Warszawa
Juvenia Kraków – Lechia Gdańsk
Pogoń Awenta Siedlce – Orkan Sochaczew
Edach Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot
Master Pharm Rugby Łódź – Arka Gdynia
(sobota-19.06 MOSiR Łodzianka)

Faza finałowa-mecze o medal 03/04.07.2021