BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki - RC Orkan Sochaczew 29:15 (5:15)

Punkty Budo 2011: Vitalii Kramarenko -10, Toma Mchedlidze -5, Patryk Olejnik -5, Oleksandr Szewczenko -5, Kamil Brzozowski -2, Patryk Chain -2.

AZS AWF Warszawa - KS Budowlani Łódź 13:59 (5:28)

Punkty Budowlani: Corne Pienaar -15, Filip Soszka -14, Michał Łaszcz -10, Sebastian Stolarz -5, Kacper Palamarczuk -5, Bartłomiej Szczukocki -5, Bakari Mkheidze -5.

Pierwsza połowa meczu była zacięta i wyrównana, ale w drugiej połowie rugbiści Budo 2011 Aleksandrów Łódzki pokazali swoją klasę i pokonali mistrzów Polski z poprzedniego sezonu. Trener Przemysław Szyburski był zadowolony ze swoich zawodników, którzy wrócili do gry po kontuzjach i zagrali solidnie. Budo 2011 Aleksandrów Łódzki zapewnili sobie miejsce w finale mistrzostw Polski i mają szansę na zdobycie złotego medalu. W następnym meczu zmierzą się z Ogniwem Sopot, który również ma aspiracje do tytułu. Mecz ten zadecyduje o tym, kto będzie gospodarzem finału. Zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Rugby, gospodarzem jest klub, który zajął pierwsze miejsce po fazie zasadniczej. Budo 2011 Aleksandrów Łódzki liczą na zwycięstwo i finał na własnym stadionie Włodzimierza Smolarka.

Budo 2011 skład: Vitalii Kramarenko, Davit Nibladze, Toma Mchedlidze, Oleksand Szewczenko, Irakli Tsivtsivadze, Przemysław Serafin, Eryk Chain, Szymon Witkowski, Elguja Kikvadze, Kamil Brzozowski, Patryk Chain, Lomani Fili, Przemysław Dobijański, Paweł Urbaniak, Krystian Pogorzelski. Rezerwowi: Maciej Orłowski, Robert Kacprowicz, Patryk Olejnik, Damian Wlaźlak, Hubert Lewandowski, Jan Krajka, Łukasz Chain. Trenerzy: Przemysław Szyburski, Mirosław Żórawski.

Pozostałe mecze:RzKS Juvenia Kraków - KS Posnania Poznań 94:7 (35:0)  , Edach Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot 20:34 (8:13), RC Arka Gdynia - Awenta Pogoń Siedlce 36:12 (23:0)

Kategoria: Ekstraliga. | Wyświetleń: 236 | Dodał: Qubast | Rating: 0.0/0