Strona Kibiców Rugby

17:27:49
Będzie sensacyjne starcie ligowych supersnajperów

Drużyna Master Pharm Rugby Łódź zrobiła kolejny milowy krok na drodze do finału mistrzostw Polski, pokonując po ciekawym, energetycznym spotkaniu Lechię w Gdańsku 52:21. Widać, że w ekstralidze nie ma łatwych spotkań.
22 punkty ((5 podwyższeń, 4 karne) w tym meczu zdobył łącznik ataku łodzian Michał Kępa i umocnił się na pozycji lidera wśród najskuteczniejszych zawodników ekstraligi. Łodzianin ma na koncie 167 zdobytych punktów, drugi Daniel Gdula 152 (9 punktów w spotkanie ze Ską).
Szóste miejsce zajmuje Pieter Steenkamp z Orkana Sochaczew, który w ostatniej kolejce zdobył najwięcej punktów ze wszystkich graczy ekstraligi, bo aż 31 (3P, 8pd).

W sobotę o godz. 16.30 na Łodziance dojdzie do pojedynku Steenkampa z Kępą, bowiem drudzy w tabeli Master Pharm Rugby Łódź podejmą piąty Orkan Sochaczew, który w ostatniej koleje rozbił Arkę Gdynia 66:0.

Oba zespoły grają o coś. Łodzianie o drugie miejsce, a Orkan o czwarte, dające prawo gry o brązowy medal. Na razie sochaczewianie mają tyle samo zdobytych punktów (41), co czwarta Pogoń Siedlce. Do zakończenia sezonu zasadniczego zostały trzy kolejki.(źródło: Express Ilustrowany)

Kategoria: Info dla kibica, | Wyświetleń: 303 | Dodał: Qubast | Rating: 0.0/0