Ekstraliga:IV kolejka 15/16.05.2021 - wyniki

Master Pharm Rugby Łódź – OKS Skra Warszawa 27:16 (21:11)

Punkty dla łodzian: Kępa - 17,  Reksulak i Shevchenko - po 5.

Master Pharm Rugby Łódź pokonali Skrę i zrobili milowy krok na drodze do finału

Po bardzo dobrym meczu pokonała trzecią w tabeli Skrę Warszawa 27:16 (21:11) i w tej chwili ma nad rywalami już pięć punktów przewagi.
Złe miłego początki. W 2 minucie warszawianie przeprowadzili skuteczną akcję i prowadzili 5:0. W 17 min było 11:3 dla rywali. Akcja młyna pozwoliła zmniejszyć przewagę, a pewnie wykonany karny pozwolił wyjść łodzianom na prowadzenie 16:11 w 37 minucie spotkania. Ostatnia akcja łodzian przyniosła im kolejne pięć punktów i przewaga wzrosła do 10 oczek.
Skutecznie wykonywane karne przez Kępę pozwoliły łodzianom uzyskać bezpieczną przewagę i utrzymać ją do końca spotkania.
Wielkie brawa za znakomity, pełen męskiej walki i co najważniejsze zwycięski mecz. Teraz czeka łodzian spotkanie z Lechią w Gdańsk.
Po meczu nagrody firmy Immergas dla najlepszych zawodników spotkania dostali środkowi ataku łodzian: Patryk Reskulak i Adrian Seerane oraz obrońca Skry Palu Fihaki. (źródło:Express Ilustrowany)

Master Pharm Rugby Łódź: Soafa, Plesiński, Mchedlidze, Karpiński, Shevchenko, Justyński, Kotasa, Plichta, Kępa, Dobijański, Reksulak, Seerane, Wlaźlak, Pogorzelski otraz Kramarenko, Nibladze, Kacprowicz, Lolesio, Dułka, Urbaniak, Brzozowski

Trenerzy: Przemysław Szyburski, Mirosław Żórawski, Krzysztof Szulc
Kierownik Grzegorz Białkowski
Lekarz: Adam Kwapisz
Fizjoterapeuci: Adrian Pabisz, Konrad Żok

Pozostałe mecze: Edach Budowlani Lublin – RC Orkan Sochaczew 13:39 (10:12) , RC Arka Gdynia - RC Lechia Gdańsk 25:21 (22:0) Jarocin – Awenta Pogoń Siedlce 12:48 (0:38)  , MKS Ogniwo Sopot – RzKS Juvenia Kraków 52:7 (33:0)

Wyświetleń: 542 | Dodał: Qubast | Rating: 0.0/0