Strona Kibiców Rugby

Reprezentacja Polski Kobiet w Rugby 7 zdobyła wicemistrzostwo Europy w rugby 7. W rozgrywanym 25 i 26 czerwca w Moskwie turnieju Polski wywalczyły srebrny medal - informuje Michał Czerwiowski z KS Budowlanych Łódź.

Czwarte miejsce zdobyte trzy tygodnie wcześniej w Lizbonie oraz pokonanie bezpośrednich rywalek do miejsca na podium w Rosji sprawiły, że nasza Reprezentacja zajęła w cyklu Rugby Europe Championship drugie miejsce. Jest to największy sukces w najnowszej historii polskiego rugby.

W Łodzi, równolegle na dwóch boiskach stadionu KS Budowlani Łódź, rozgrywane były mecze w olimpijskiej odmianie rugby w kategoriach U16 i U18 kobiet w ramach Międzynarodowego Turnieju "Nadziei Olimpijskich".

W kategorii do lat 16 wystartowało łącznie 6 drużyn z 4 krajów. W akcji można było zobaczyć Reprezentację Polski, Reprez ... Czytaj więcej »

Kategoria: Rugby Kobiety | Wyświetleń: 280 | Dodał: Qubast | Data: 27 Czerwiec 2021 | Komentarze (0)