Strona Kibiców Rugby

1 października w Lublinie rozegrano dwa turnieje, Puchar Polski Kobiet U18 w Rugby7 oraz I Turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 w Rugby7, w których obie drużyny Venol Atomówek Łódź stanęły na podium. Młodsza sekcja u16 może pochwalić się 3 miejscem, a ich starsze koleżanki 2 miejscem.

Turniej zaczął się bardzo dobrze, pierwsze mecze z Błyskawicami Rugby Rzeszów oraz z KS Budowlani Commercecon Łódź wygrałyśmy, co zagwarantowało nam wyjście z grupy na pierwszym miejscu – mówi kapitan drużyny u16 Nina Klamka. - Z Biało-Zielonymi Ladies Gdańsk rywalizowałyśmy o dostanie się do finału. Niestety nie dopisało nam szczęście i przegrałyśmy. Ostatni mecz o trzecie miejsce z Budowlanymi zakończył się zwycięstwem dzięki czemu zajęłyśmy 3 miejsce.

Drużyna U16 wyniki:
Błyskawice Rugby Rzeszów 5:20
KS Budowlani Commercecon Łódź 5:29
Bial ... Czytaj więcej »

Kategoria: Rugby Kobiety | Wyświetleń: 161 | Dodał: Qubast | Data: 02 Pażdż. 2022 | Komentarze (0)