Strona Kibiców Rugby


16:45:44
Dwa mecze sezonu zasadniczego, a potem gra o medale

Drudzy w tabeli ekstraligi rugby Master Pharm Budowlani po pięciu wyjątkowo ciężkich, ale zwycięskich spotkaniach, mają chwilę (podobnie jak inne drużyny) na nabranie oddechu.

Kolejny ligowy mecz stoczą 12 czerwca o godz. 14 z Budowlanymi w Lublinie. 19 czerwca o godz. 16.30 ostatni mecz sezonu zasadniczego ekstraligi w Łodzi. Master Pharm Rugby Łódź podejmą Arkę Gdynia. A potem na początku lipca wielki finał z Ogniwem w Sopocie!

Miniony tydzień przeznaczyliśmy na odbudowę fizycznej dyspozycji dwa zajęcia były na siłowni, dwa na boisku mówi trener Przemysław Szyburski. Zmniejszyliśmy obciążenia, żeby zawodnicy się zregenerowali, nabrali sił. Podsumowaniem była uroczysta wspólna kolacja w restauracji King Kong. Jedynym pechowcem tych ostatnich pięciu ligowych wyczerpujących spotkań jest młody, bardzo zdolny Patryk Olejnik, który jest już po zabiegu. Teraz nam nie pomoże, ale w następnym sezonie na pewno. Wraca do zdrowia Krystian Pogorzelski, który wznowi treningi. W tym tygodniu pracujemy nad poszczególnymi cechami motorycznymi i szlifowali taktykę. Wierzę, że będziemy dobrze przygotowani do decydującej walki. (źródło:Express Ilustrowany)

Kategoria: Info dla kibica, | Wyświetleń: 124 | Dodał: Qubast | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar