Strona Kibiców Rugby

Kategoria: Mecze live | Wyświetleń: 68 | Dodał: Qubast | Data: 14 Maj 2022 | Komentarze (0)

Awenta Pogoń Siedlce - Master Pharm Rugby Łódź SA 21:23 (9:10)

Punkty dla łodzian.  Kamil Brzozowski -8, Tevita Soafa -5, Oleksandr Szewczenko -5, Krystian Pogorzelski -5.

W meczu 15. kolejki ekstraligi rugby drużyna Master Pharm Rugby Łódź walczyła z Pogonią w Siedlcach.Pierwszą połowę łodzianie wygrali 10:9, ale zaraz po przerwie gospodarze objęli prowadzenie 14:10. Podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego wzięli się solidnie do pracy. Łodzianie odrobili straty, wyszli na prowadzenie 18:14 po przyłożeniu Oleksandra Szewczenki i karnym prawie z połowy boiska Kamila Brzozowskiego.
To nie był koniec emocji. W 74 minucie Filip Skup przyłożył piłkę na polu punktowym łodzian ... Czytaj więcej »

Kategoria: Ekstraliga. | Wyświetleń: 263 | Dodał: Qubast | Data: 14 Maj 2022 | Komentarze (0)