Strona Kibiców Rugby

W miniony weekend rozpoczął się nowy sezon Pucharu Sześciu Narodów w rugby. W pierwszej kolejce swoje mecze wygrały Irlandia, Szkocja i Francja.

Najciekawiej zapowiadał się mecz w Londynie między Anglią i Szkocją. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana. Obydwa zespoły zanotowały dwa przyłożenia, w tym dla Anglików obydwa w wykonaniu Maxa Malinsa. Jego zespół prowadził 13:12. Ostatecznie spotkanie rozstrzygnęło się w ostatnich kilku minutach. Szkoci wygrali dzięki przyłożeniu Duhana Van der Merwe oraz dwóm skutecznym kopnięciom Finna Russella, z karnego oraz podwyższenia. Tym samym goście triumfowali 29:23.

Niespodziewanie dużo emocji było w starciu pierwszej z ostatnią drużyną poprzedniego sezonu. Do przerwy ... Czytaj więcej »

Kategoria: Puchar Sześciu Narodów | Wyświetleń: 189 | Dodał: Qubast | Data: 06 Luty 2023 | Komentarze (0)