Strona Kibiców Rugby

Polacy pokonali Belgię 21:15 (8:3) w swoim ostatnim meczu grupy B Rugby Europe Championship. Biało-czerwoni ponieśli wcześniej dwie porażki i rywalizować będą o miejsca 5-8. Za dwa tygodnie zmierzą się także w Gdyni z czwartą ekipą grupy A Niemcami.

W konfrontacji najsłabszych zespołów grupy B oraz beniaminków Rugby Europe Championship lepsi okazali się Polacy, którzy pokonali Belgię 21:15 (8:3) i zajęli trzecią lokatę. Za dwa tygodnie zmierzą się, także w Gdyni, z czwartą ekipą grupy A - Niemcami. Triumfator zagra o miejsce 5., pokonanemu pozostanie rywalizacja o siódmą pozycję. Te spotkania odbędą się 19 marca w Amsterdamie.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla biało-czerwonych, którzy w 9. minucie wygrywali 8:0. W 3. minucie z karnego trafił Wojciech Piotrowicz, a  ... Czytaj więcej »

Kategoria: Reprezentacja | Wyświetleń: 178 | Dodał: Qubast | Data: 19 Luty 2023 | Komentarze (0)