Strona Kibiców Rugby

Kategoria: Video | Wyświetleń: 287 | Dodał: Qubast | Data: 07 Pażdż. 2020 | Komentarze (0)

Reprezentacja Polski siódemek kobiet, z dziewięcioma rugbistkami Biało-Zielonych Ladies Gdańsk w składzie, trzykrotnie pokonała w wyjazdowych meczach Niemki 26:12, 29:5 i 26:14. Natomiast do męskiej kadry "15" na spotkanie z Ukrainą powołanych został sześciu zawodników Ogniwa Sopot i dwóch Lechii Gdańsk.
W czasie pandemii koronowirusa mecze międzypaństwowe w rugby to rzadkość. Rugbistki dopiero w ostatni weekend mogły skonfrontować się na wyjeździe z Niemkami, a męska drużyna narodowa ... Czytaj więcej »
Kategoria: Reprezentacja Kobiety 7 | Wyświetleń: 196 | Dodał: Qubast | Data: 07 Pażdż. 2020 | Komentarze (0)

Drużyna Master Pharm Rugby Łódź pnie się w górę tabeli ekstraligi.

Po pokonaniu Orkana w Sochaczewie 26:7 (do przerwy 0:0!) team trenera Przemysława Szyburskiego awansował na trzecie miejsce w tabeli. W drugiej połowie łodzianie pokazali klasą, kilka składnych widowiskowych akcji i wygrali za pięć punktów po wykonaniu czterech przyłożeń piłki w polu punktowym rywala.

W pierwszej połowie mieliśmy inicjatywę. Byliśmy parę razy pod polem punktowym rywali, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać mówi Przemysław Szyburski. Z drugiej strony jestem bardzo zadowolony z postawy naszej drużyny w defensywie tak w pierwszej jak i w drugiej połowie. To wygląda coraz lepiej. Zawodnicy coraz lepiej się ze sobą komunikują i to widać na boisku. Powiem szczerze, że nigdy nie grałem i nie widziałe ... Czytaj więcej »

Kategoria: Info dla kibica, | Wyświetleń: 174 | Dodał: Qubast | Data: 07 Pażdż. 2020 | Komentarze (0)